Facebook Hello

Facebook Arkadaşlarınızı İnternet Üzerinden Arama Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil TR / EN
  • Firma Facebook
Facebook Hello uygulaması ile Android akıllı telefonlarınız artık çok daha akıllı.

Facebook Hello uygulaması ile Android akıllı telefonlarınız artık çok daha akıllı.

İnsanlarla sürekli iletişim halinde kalmanın en kolay yolu olan Facebook Hello Facebook kişileriniz ile Android cihazınızda bulunan rehberinizde yer alan kişilerinizi birleştiriyor. Uygulama sayesinde sizi kimin aradığınız görebilir, istenmeyen çağrıları engelleyebilir ve Facebook kişilerinizi arayabilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz olarak Messeger kullanarak kişilerinize çağrı ve metin mesajları gönderebilirsiniz.

Uygulama ile sizi arayan kişileri akıllı telefonlarınızda kayıtlı olmasalar dahi görebilir ve hatta dilerseniz engelleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcıların geneli tarafından engellenmiş olan numaraları otomatik olarak engellemeniz mümkün.

Farklı uygulamalar arasında geçiş yapmadan, sadece Facebook Hello üzerinden Facebook kişilerinizi ve rehberinizde bulunan kişileri arayabilirsiniz. Uygulama rehberinizde ve Facebook listenizde bulunan kişilerin profil resmi, doğum tariği, simi gibi bilgilerini otomatik olarak almaktadır.

Bunun yanı sıra sadece tek bir dokunuşla Facebook profilinizi açabilir veya arkadaşlarınızın profillerini görüntüleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Facebook Hello indir